Laureaci konkursu plastycznego „Odkrywamy zabytki małopolski”

Laureaci konkursu plastycznego 

„Odkrywamy zabytki małopolski”

Nagrodzone prace wyróżniają się różnorodnością technik wykonania oraz ciekawymi rozwiązaniami formalnymi.

Przyznano nagrody i wyróżnienia następującym uczestnikom:

  1. Laureaci Przedszkola:
Tymoteusz Piechnik Przedszkole Samorządowe w Lipnicy Murowanej
Lena Pawlikowska Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Kacper  Klima Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Michał Rupikowski Szkoła Podstawowa w Cholerzynie
Kamila Muła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaszowie
Emilia Gałczyńska Przedszkole nr 5 w Krakowie
Krzysztof Kaliszan ZSO nr 53 Kraków
Sebastian Czech Szkoła Podstawowa w Cholerzynie
Leon Stopa Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Julia Nalepa Samorządowe Przedszkole nr 14 Kraków
Agnieszka Gaweł Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaszowie
Miłosz Gawenda Samorządowe Przedszkole nr 1 Kraków

 

  1. Kategoria: klasa 1-3
Martynka  Hartabus Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Miriam Petitjean Szkoła Podstawowa nr 148 Kraków
Jan Latocha Ognisko Pracy Pozaszkolnej Wadowice
Magdalena Górska Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Gabriela Grabarczyk Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Oliwia Nowak Klub Kultury „Chełm”
Jakub Hajduk Szkoła Podstawowa nr 148 Kraków
Weronika Wasita NCK
Milena Perlińska Ognisko Pracy Pozaszkolnej Wadowice
Tobiasz Wróblewski Klub Kultury Wola
Aleksandra Pietrzyk Szkoła Podstawowa nr 148 Kraków

 

  1. Kategoria: klasa 4-6
Karolina Kwoka Szkoła Podstawowa w Czułowie
Bartłomiej Sołga ZSO Zabierzów Bocheński
Maja Kiełczkowska Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Sandra Sitarz Zespół Szkół nr 1 Chocznia
Przemysław Guzdek Zespół Szkół nr 1 Chocznia
Karina Beers Szkoła Podstawowa nr 91 Kraków
Szymon Chowaniec NCK
Dawid Paździorko Ognisko Pracy Pozaszkolnej Wadowice
Paulina Kubasiak Zespół Szkół nr 1 Chocznia
Ala Rzehak Klub Kultury Wola

 

  1. Gimnazjum i Liceum
Kalina Bartuś LO św. Rodzina
Stefania Grodzińska Gimnazjum nr 8 ul. Grodzka 60
Norbert Zieleniak XII LO
Ola Rzehak Gimnazjum nr 8 ul. Grodzka 60
Patrycja Susł Gimnazjum nr 12 Kraków
Katarzyna Wylon Gimnazjum nr 8 ul. Grodzka 60
Patrycja Moląg XX LO
Zuzanna Król Gimnazjum nr 48
Joanna Serwin Ognisko Pracy Pozaszkolnej Wadowice
Jakub Zych Gimnazjum 47

 

  1. Terapia przez sztukę
Iga Michalik Klub Kultury „Chełm”
Radek Rupikowski Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Agnieszka Dopierała Dom Kultury SM ”Nowy Bieżanów”
Anastazja Kawulok SOSW dla dzieci Niewidomych i Słabowidzących
Aleksandra Koperny SOSW dla dzieci Niewidomych i Słabowidzących

 

Laureatów wraz z ich artystycznymi opiekunami zapraszamy na wernisaż nagrodzonych i wyróżnionych prac oraz rozdanie dyplomów i nagród do Klubu Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215 w sobotę 23 kwietnia o godzinie 14:00.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *