Zapraszamy na wernisaż prac nagrodzonych w konkursie plastycznym LEGENDY KRAKOWSKIE

Protokół Jury.

 

Jury w składzie: Małgorzata Dworzak – przewodniczący, Marek Batorski i Paulina Żądło– członkowie w dniu 20 kwietnia dokonało oceny  174 prac nadesłanych na konkurs plastyczny „Legendy krakowskie” i postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych. Nagrodzono i wyróżniono następujące osoby:

 

W grupie przedszkolnej

Przemysław Smolik Nagroda Przedszkole im Urszuli Ledóchowskiej Lipnica Murowana
Natalia Paprota Nagroda Przedszkole  im Urszuli Ledóchowskiej Lipnica Murowana
Weronika Nowak Nagroda Klub  Kultury  Wola
Kinga Małyjurek Wyróżnienie Klub  Kultury Chełm

 

W grupie wiekowej klasy 1 – 3 szkoły podstawowej

 

Alan Skrzyński I nagroda Sz. Podstawowa nr  3 Malbork
Jagoda Batko II nagroda Sz. Podstawowa nr  91  Kraków
Gonika Kocot II nagroda Klub  Kultury  Wola
Mikołaj Tofil III nagroda I Społeczna Sz. Podstawowa w  Chełmie
Tobiasz Wróblewski III nagroda Klub  Kultury  Wola
Maya Rakowski Wyróżnienie Sz. Podstawowa nr  3 Malbork
Julia Gogól Wyróżnienie Sz. Podstawowa Szczodrkowice
Wiktor Wilk Wyróżnienie Klub  Kultury Chełm
Aleksandra Jałocha Wyróżnienie Sz. Podstawowa 24
Sandra  Malinowska Wyróżnienie Zespół Szkół  nr 1 z OS  Brzeg
Bianka Pięta Wyróżnienie Klub  Kultury  Wola
Konrad  Kobyliński Wyróżnienie Sz. Podstawowa   3 Malbork

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W grupie wiekowej klasy  4-6 szkoły podstawowej

 

Alicja Morąg I nagroda Sz. Podstawowa nr  91  Kraków
Lena Wiszniewska I nagroda Sz. Podstawowa nr  91  Kraków
Ola Rzehak II nagroda Klub  Kultury  Wola
Paulina Świerczek III nagroda Sz. Podstawowa nr  91  Kraków
Gabrysia Kubiak III nagroda Zespół Szkół  nr 1 z OS  Brzeg
Amelia Bieniek Wyróżnienie Sz. Podstawowa nr  91  Kraków
Julia Broda Wyróżnienie Klub  Kultury  Wola

 

Uczniowie klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 

Kinga Lewandowska I nagroda Gimnazjum nr  47 Kraków
Patryk Zaucha I nagroda Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Agata Kurowska II nagroda Gimnazjum nr  47 Kraków
Alicja Bogus II nagroda Gimnazjum Katolickie im św. Rodziny
Michał Moas? III nagroda XX Liceum Ogólnokształcące
Kamil Ćwikliński Wyróżnienie XII Liceum Ogólnokształcące
Kornelia Słój Wyróżnienie Gimnazjum Katolickie

 

 

Uczestnicy warsztatów terapii poprzez sztukę

 

Iga Michalik Nagroda Klub  Kultury Chełm
Weronika Borysenko Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych Kraków ul. Tyniecka
Magdalena Rospondek Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych
Michał Kiepura Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych
Anastazja Kawulok Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych
Dominik Mędrala Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych
Mateusz Smoter Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych
Wioletta Brągiel Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych
Mateusz Kondrat Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych
Kinga Kasprzyk Nagroda SOSW dla Dzieci Niewidomych

 

Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac i wręczenie nagród w sobotę 25 kwietnia 2015 r. o godz.14. 00 w Klubie Kultury „Wola” ul. Królowej Jadwigi 215

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *