Instruktorzy

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA, CERAMIKA

Dominika Mikołajec

Z wykształcenia plastyk. Ukończyła Edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Prowadzi zajęcia plastyczne DIY – zrób to sam, pracownię plastyczną dla dzieci w wieku 5-6 lat i ceramikę.

 

 

 


GRAFIKA WARSZTATOWA, STUDIUM POSTACI

Jan Bosak

Zajmuje się grafiką warsztatową, malarstwem i rysunkiem. Absolwent Wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych;  dyplom z wyróżnieniem zrobił u prof. Stanisława Wejmana (1995). Doktorat z grafiki warsztatowej uzyskał w roku 2011 na krakowskiej ASP.

http://www.janbosak.pl/

 

 


     

 Kamil Mika

PRACOWNIA MUZYCZNA

Kamil Mika
Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego i Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie organów. Swoje doświadczenia muzyczne zbierał także na studiach w Mainz oraz podczas licznych kursów mistrzowskich interpretacji gry na organach i fortepianie, odbytych w kraju i zagranicą. W Klubie Kultury „Wola” oferuje zajęcia gry na fortepianie dla osób początkujących i zaawansowanych, niezależnie od wieku, twierdząc, że na naukę nigdy nie jest za późno.

 

 


 

 

Jan Nowak lekcja gry na kontrabasie

 

PRACOWNIA MUZYCZNA

 Jan Nowak 

Muzyk, Jazzman, pedagog (od 1978 roku). Od 25 lat związany z zespołem Boba Jazz  Band, Współpracował z Andrzejem Rosiewiczem, Playing Family, Beal Street Bend,  Grupą Country Dystans. Przeszło 20 lat współpracuje ze studiem Gamma, aranżując i  nagrywając utwory z popularnej muzyki rozrywkowej i dla dzieci W Klubie Kultury  Wola pracuje od 1984 r. Uczy gry na gitarze akustycznej, elektrycznej, basowej oraz  kontrabasie. Żyje muzyką i wnukami.

 

 


DSCF0766

 

PRACOWNIA MUZYCZNA

 Anna Al-Araj

Absolwentka muzykologii i polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie (w klasie skrzypiec i śpiewu). W Klubie Kultury Wola uczy podstaw emisji głosu i śpiewu (klasycznego, rozrywkowego), program zajęć dostosowując do indywidualnych możliwości, zainteresowań czy wieku ucznia. Chętnie przekazuje nie tylko wiedzę, ale też pasję muzykowania.

 

 

 


Ania Myrga lekcja pianina

 

PRACOWNIA MUZYCZNA

 Anna Grabowska

Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w  Krakowie oraz Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Klubie Kultury Wola uczy  dzieci  gry na pianinie. Dla każdego dziecka przygotowuje indywidualny program nauki  gry na instrumencie , zgodny z jego zainteresowaniami. Sama najchętniej spędza czas  grając na pianinie, słuchając muzyki i czytając książki. Z Klubem Kultury Wola związana  od 2010 roku

 

 


 

 

Kasia Kucia lekcja fletu

 

PRACOWNIA MUZYCZNA

 Katarzyna Kucia

Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie fletu poprzecznego.  Ukończyłam studia polonistyczne w UJ, a obecnie studiuję w krakowskiej Akademii  Muzycznej. Zajęcia, które oferuję, są adresowane do dzieci, młodzieży a także  dorosłych. Lekcje gry na instrumencie są prowadzone według autorskiej metody w  trybie indywidualnym i dostosowanym do możliwości ucznia.

 

 


 

 

Połoncarz Kamil

PRACOWNIA MUZYCZNA

KAMIL POŁONCARZ  

Jest studentem  Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie perkusji jazzowej dr Adama Buczka . Aktywnie działający muzyk , współpracujący min. z  Matragon power trio , Swingin’blue , Xposure . Swoją przygodne z perkusją zaczął w 2007 roku . Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w Wieliczce . Od 2010 roku uczeń szkoły muzycznej I i II stopnia im Bronisława Rutkowskiego w Krakowie – klasa perkusji klasycznej. Na swoim koncie posiada liczne sukcesy muzyczne : 1 miejsce w Wielickim maratonie muzycznym wraz  z zespołem Ruse , 1 miejsce w przeglądzie ck art Gdów wraz z zespołem coffee break , support wraz z grupą Xposure w trasie koncertowej z zespołem Riverside


 

 

Ela Przemysławska - zajęcia na stepie

 

FITNESS

 Elżbieta Przemysławska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od kilkunastu lat  związana z Klubem Kultury „Wola”

 

 

 


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *