Przeskocz do treści
Warsztaty artystyczne

Voice Flow: edycja zimowa – ruszyły zapisy!

grupowe
płatne

W tegoroczne Ferie Zimowe nie pozwolimy się nudzić naszym dorosłym uczestnikom!

Klub Wola oraz Karolina Borodziuk zapraszają na tygodniowe zajęcia Voice Flow: edycja zimowa.

Kiedy:
12.02.2024 r. – 16.02.2024 r.
19.02.2024 r. – 23.02.2024 r.
(od poniedziałku do piątku)
Dla Kogo: 16+ i osoby dorosłe
Godzina: 18:30-20:00 (90 min)
Cena: 60,00 zł (90 min)

Dla osób, które zapiszą się na cały cykl (5 dni) cena wyniesie
50,00 zł (90 min) czyli 250,00 zł za cały tydzień.


Czym jest Voice Flow?

Jest to autorski projekt prowadzącej – Karoliny Borodziuk, który zrodził się z zauważenia potrzeby śpiewania, emocjonalnego i artystycznego wyrażania się osób także niezwiązanych zawodowo z muzyką.

Warsztat ma na celu pogłębienie kontaktu z własnym głosem, eksplorację go, relaksację ciała i trening uważności na napięcia wywołane codziennym stresem, a przenoszące się również na głos. Jest nastawiony nie tyle na pracę głosem pod kątem śpiewu i kreowania muzyki, co na zgłębienie tematu samej fonacji, jej jakości, a co za tym idzie jakości głosu podczas każdej wypowiedzi – słownej jak i muzyczne.

Co będziemy robić na warsztatach?

Program zajęć obejmuje m. in.: ćwiczenia relaksacyjne, oparcie oddechowe głosu, ćwiczenia fonacyjne na samogłoskach, ćwiczenia dykcyjne (rozluźniające żuchwę, mięśnie twarzy, szyi, krtani itd.), elementy pilatesu, praca z całym ciałem, śpiewanie prostych melodii ludowych, kanonów, eksperymentowanie z barwą głosu, ćwiczenia aktorskie na modulację głosem.

Jak przygotować się na zajęcia?

Podczas każdych zajęć będę przeplatać teorię z dynamicznymi ćwiczeniami. Na każdych zajęciach uczestnikom będą potrzebne maty do jogi/fitnessu. Dobrze być ubranym w wygodny strój, który nie krępuje ruchów.

Dla kogo jest warsztat?

Dla osób pracujących głosem, dla osób zabieganych, spiętych, zestresowanych, otwartych na poszukiwania coraz lepszej jakości przebywania w swoim ciele, a także profesjonalnych wokalistów, muzyków, którzy chcą spojrzeć na swój głos pod nowym kątem.

Zapisy i więcej informacji

Skip to content