Przeskocz do treści
Po lewej stronie młoda brunetka o lekko kręconych, długich włosach. Opiera dłonie na biodrach. Ubrana w letnią sukienkę. Po prawej stronie kolorowe nutki.
Śpiew

W październiku wracają warsztaty śpiewu

zapisy

18.10.2023 r. rozpoczynamy indywidualne warsztaty śpiewu.

Zajęcia z artystką Karoliną Borodziuk to możliwość pracy nad techniką śpiewu w każdym stylu: od śpiewu białego/muzyki ludowej, poprzez śpiew estradowy, pracę z mikrofonem, aż po śpiew klasyczny z użyciem techniki bel canto.

Prowadząca bazuje na autorskiej metodzie pracy z głosem (VOICE FLOW), w której podstawą poszukiwań indywidualnego stylu młodych wokalistów jest odnalezienie oryginalnej barwy głosu uczestnika zajęć oraz wypracowanie optymalnej pracy mięśni oddechowych, które są niezbędne w poprawnej pracy głosu – rozpoczynając od podstaw, aż po niuanse na poziomie topowych wokalistów.

Czytaj więcej….

Więcej o warsztatach śpiewu

Kobieta, brunetka, spięte włosy w kok. Spogląda w kadr ze swojego prawego profilu. Usta czerwone, sukienka ciemnozielona z cekinami.

Karolina Borodziuk

Solistka, trener wokalny, autorka tekstów, a także członkini Preziosa Ensemble, Cantica Sacra Ensemble oraz zespołu Cracow Singers, ponadto klarnecistka.

Jej recepta na dobre warsztaty to czerpanie inspiracji ze spotkania, otwartość na propozycje i talent samych uczestników, humor i dobra energia.

W swoim podejściu do nauczania skupia się na komfortowej emisji głosu oraz pracy z ciałem, korzystając przy tym m. in. z elementów techniki Aleksandra, a także włoskiego bel canta.

Swoją wiedzę i umiejętności czerpie z doświadczenia zdobytego podczas studiów na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu solowego dr hab. prof. AM Agaty Kobierskiej, licznych kursów muzycznych oraz przede wszystkim działalności koncertowej. Laureatka m.in. I nagrody oraz dwóch nagród specjalnych w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Rudolfa Petraka w Żylinie oraz laureatka III nagrody w konkursie wokalnym Iuventus Canti im. Imricha Godina we Vrablach, Słowacja (2018). Brała udział w licznych kursach wokalnych pod kierunkiem wybitnych pedagogów, m.in. Thomasa Heyer’a, Heleny Łazarskiej, Marka Rzepki, Ewy Wolak, Stefanii Donzelli, Anny Stolarczyk, Martiny Jankovej i innych. W swoim repertuarze mieści partie operowe, muzykę sakralną, a także pieśni – od epoki późnego renesansu, aż po utwory współczesne.

Skip to content