Przeskocz do treści

O nas

Jesteśmy Klubem Kultury, jedną z siedmiu filii Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”.

To co otrzymaliśmy na starcie to cudowne miejsce w malowniczej i bardzo zielonej dzielnicy – krakowskim Zwierzyńcu.
Od ścisłego Centrum dzieli nas około 6 km, dzięki czemu dotrzesz do nas bez problemu komunikacją miejską, rowerem czy samochodem.

Cały czas staramy się tworzyć kreatywną przestrzeń, otwartą dla każdego – mieszkańców naszej dzielnicy, mieszkańców miasta i turystów w każdym wieku. Bardzo chętnie przyjmiemy Was również z czworonogami.

W Klubie znajduje się 7 niezależnych sali, w których prowadzimy zajęcia artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne. Za Klubem znajduje się ogródek, w którym odbywają się wydarzenia plenerowe.

Pełną ofertę naszych zajęć znajdziesz w zakładce zajęcia.

Prowadzimy również:

Dojazd do Klubu:

Najbliższy przystanek autobusowy nazywa się SIELANKA i obsługuje następujące linie autobusów miejskich: 102, 134, 152, 192, 902.

Najlepiej kierować się pod dokładny adres ul. Królowej Jadwigi 215. Ogólnodostępny parking znajduje się za Klubem przy ulicy Podłącze. Brak Strefy Płatnego Parkowania. PINEZKA DO PARKINGU

Klub posiada dwa wejścia – od ulicy Królowej Jadwigi – wejście główne, które prowadzi po schodach (10 stopni) oraz wejście z tyłu budynku od ulicy Podłącze.

Budynek posiada 3 kondygnacje – parter/podpiwniczenie nazwane poziomem -1 (wejście tylne), poziom 0 – wejście od frontu, oraz piętro – poziom +1 (wejście po schodach).

Rozkład pomieszczeń w Klubie Kultury Wola:

Poziom 0:

Poziom -1 :

Poziom +1:

Nasze projekty

Skip to content