Przeskocz do treści
Nowa propozycja - lekcje gry na perkusji
Bez kategorii

Nowa propozycja – lekcje gry na perkusji

Zapraszamy dzieci od lat 8, młodzież oraz dorosłych.
Lekcje gry na perkusji to propozycja dla  osób które pragną zgłębić swoje zainteresowanie w muzyce ( uczniowie szkół muzycznych , osoby średnio zaawansowane w grze na perkusji oraz osoby nie posiadające żadnego doświadczenia ) zawierające   nauczanie nut , podstaw oraz zaawansowanego grania na perkusji .
Program : podstawy gry na perkusji , rudimenty , ćwiczenia techniczne (technika moellera) ćwiczenia koordynacyjne . Także swobodne poruszanie się po różnych stylach muzycznych ( jazz , rock ,metal , hard rock , rap )
Nauczyciel – Kamil Połoncarz – jest studentem  Akademii Muzycznej im .Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie perkusji jazzowej dr Adama Buczka . Aktywnie działający muzyk , współpracujący min. z  Matragon power trio , Swingin’blue , Xposure . Swoją przygodne z perkusją zaczął w 2007 roku . Absolwent szkoły muzycznej I stopnia w Wieliczce . Od 2010 roku uczeń szkoły muzycznej I i II stopnia im Bronisława Rutkowskiego w Krakowie – klasa perkusji klasycznej. Na swoim koncie posiada liczne sukcesy muzyczne : 1 miejsce w Wielickim maratonie muzycznym wraz  z zespołem Ruse , 1 miejsce w przeglądzie ck art Gdów wraz z zespołem coffee break , support wraz z grupą Xposure w trasie koncertowej z zespołem Riverside

Skip to content