Przeskocz do treści
WARSZTATY MODOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Bez kategorii

WARSZTATY MODOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zupełnie nowa propozycja:

Zostań młodym kreatorem mody! Zacznij projektować już dziś!

W programie:

  • kurs projektowania ubioru, rysunek żurnalowy, ciekawe realizacje strojów, zabawy z materiałem, stylizacje, eksperymenty modowe, pokazy mody uczestników warsztatów.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, w godzinach od 16,30 do 17.00.
ROZPOCZĘCIE WARSZTATÓW OD 3 LISTOPADA 2014 R. Więcej informacji w Klubie.

Prowadząca –  projektantka mody Paulina Żądło jest absolwentką  Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Laureatka dwóch nagród za kolekcję Enigma w konkursie Cracow Fashion Awards 2011.  Młoda Artystka, która  w kreatywny sposób łączy modę ze sztuką.
Jej dewiza to ponadczasowość w tworzeniu i byciu.
„…Ponadczasowość jest moją kreację na jutro…”
W 2014 r. ukończyła  Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuk Plastycznych na Wydziale Sztuki UP w Krakowie i obroniła dyplom artystyczny z wyróżnieniem. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych. Autorka trzech indywidualnych wystaw : „ Rytmy Codzienności”, Kraków, 2012. „Malarstwo” Kraków 2013,  „ Rzeczywiste w NIErzeczywistym” Kraków 2014.
„…Moda jest dla mnie sztuką tworzenia, sztuką odkrywania nowych horyzontów, dzięki którym codzienność przyjmuje zupełnie inny wymiar. Tworząc modę , inspirację odnajduję w różnych aspektach życia. Czasem jest to przedmiot, ulotna chwila, zwykły zbieg zdarzeń oraz natura. Jest to także zabawa formą , materiałem. W swojej pracy dbam o niebanalność. W projektowaniu bardzo cenię sobie pełne zaangażowanie w to co robię, profesjonalizm i dokładność. Obok projektowania, malarstwo odgrywa znaczącą rolę w moim życiu. Jest dla mnie wytchnieniem, wyznacza  kierunek moich działań, dzięki któremu mogę odkrywać prawdziwą wrażliwość.
Świadomość spełnienia się w tych dwóch dziedzinach, jest dla mnie bardzo ważna, dzięki temu wiem , że to co robię ma sens…”

Link do strony: www.paulinazadlo.com

 

Skip to content