Przeskocz do treści
Koncert
Bez kategorii

Koncert ” Moje marzenia”

W sobotę 11 lipca 2015 roku o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Państwa na koncert muzyki rozrywkowej w aranżacjach jazzowych w wykonaniu Urszuli Lazar, Marka Batorskiego oraz Jaremy Pogwizd.

Urszula Lazar – krakowska wokalistka jazzowa związana z zespołem „Move On”. W programie ulubione tęsknoty Uli – polskie piosenki i standardy jazzowe.

Marek Batorski – uznany krakowski saksofonista jazzowy i równocześnie malarz. Dr Instytutu Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wystawia od 1992 roku, z powodzeniem łącząc muzykę i malarstwo w spójne wydarzenia artystyczne. Jako saksofonista sopranowy i tenorowy, jest założycielem i liderem działającej od 2007 roku grupy MOVE ON.

Jarema Pogwizd – sztuki improwizacji uczył się w krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Miał przyjemność współpracować ze znanymi zespołami m.in. Pod Budą, Pudelsi, Ich Troje (trasy koncertowe w Polsce, Niemczech, Grecji, USA i Kanadzie). Obecnie zasila zespoły mniej znane np. Tercet Egocentryczny, Elastyka, Hulajnogi, ale za to jak sam twierdzi „jeszcze lepsze niż Ich Troje” 😉

Koncert jest realizowany w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy VII – „Wieczory muzyczne na Woli”.

Wstęp wolny.

moje marzenia

 

Skip to content