Przeskocz do treści
Recital wokalny Eweliny Wiśnieckiej i Anny Głowy-Łobodzińskiej
Bez kategorii

Recital wokalny Eweliny Wiśnieckiej i Anny Głowy-Łobodzińskiej

Zapraszamy serdecznie na recital wokalny, który odbędzie się 26.06.2017  o godz 18.00  w wykonaniu duetu Eweliny Wiśnieckiej – sopran i Anny Głowy-Łobodzińskiej – fortepian
Anna Głowa-Łobodzińska absolwentka Akademii Muzycznej w klasie fortepianu docenta Marka Koziaka. Od lat występuje w charakterze akompaniatora i pianisty w wielu miastach. Dużą część pracy zajmuje jej jednak praca pedagogiczna , pracuje głównie jako akompaniator w klasach śpiewu solowego. Jest wielokrotnie nagrodzona za wyróżniający się akompaniament na przesłuchaniach i konkursach wokalnych.
Ewelina Wiśniecka – ukończyła ZPSM II st im.M.Karłowicza w klasie śpiewu solowego mgr Lucyny Orszulak oraz Akademię Muzyczną w klasie śpiewu mgr Ewy Wolak.  Swój głos szkoliła też pod okiem takich mistrzów jak Mariusz Kwiecień , Ryszard Karczykowski, Ubaldo Fabbri, Eva Blahova, Marcus Shafer, Ewa Podleś.Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych m.in. II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego w Drezdenku, IV Ogólnopolskiego Konkursu wokalnego im. Krystyny Jomroz w Kielcach. IX Międzynarodowego Konkursu „Złote głosy” w Warszawie.
Skip to content