Przeskocz do treści
Strefa Rodzica w MARCU!
Bez kategorii

Strefa Rodzica w MARCU!

Zapraszamy do tworzenia z nami Strefy Rodzica. W tym miesiącu stawiamy na NATURĘ! Spotkania z dietetykiem, tworzenie kosmetyków naturalnych… Zapowiada się ciekawie 🙂

Wpadajcie sami, z dziećmi, z rodzicami i z sąsiadem. Dla wszystkich starczy miejsca i kawy!

Z jakich zajęć możecie skorzystać w marcu?

7 marca godz. 11:00
Sezonowa dieta bez chemii
Prowadzenie: Paulina Jamrozik

14 marca godz. 11:00
Kosmetyki naturalne- tworzenie ekologicznych kul do kąpieli

21 marca godz. 11:00 
Kosmetyki naturalne: tworzenie ekologicznych peelingów

28 marca godz. 11:00
Oczyszczające koktajle na wiosnę
Prowadzenie: Paulina Jamrozik

Wstęp 1 zł
Obowiązują zapisy!

 

Strefa Rodzica – projekt wspierający rozwój rodzin z dziećmi oraz oczekujących potomstwa. Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają, rozmawiają ze sobą, wymieniają się doświadczeniami, uczą. W Strefie w naszym Klubie czekają na nich również interesujące spotkania ze specjalistami oraz rodzinne warsztaty.

Przyjazna i bezpieczna przestrzeń, jaką jest „Strefa Rodzica”, wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców. Projekt ma formułę warsztatową, prowadzoną przez wykwalifikowaną grupę specjalistów z różnych dziedzin. Rodzice mają okazję do spotkań m.in. z psychologiem, pedagogiem, położną, rehabilitantką, czy dietetykiem. Strefa ma charakter aktywnej i otwartej współpracy – jest miejscem wymiany informacji i doświadczeń. Oprócz konsultacji specjalistycznych odbywają się zajęcia angażujące całe rodziny, propagując wspólne spędzanie czasu, ucząc twórczego podejścia do zabawy i sprzyjając rozwojowi umiejętności interpersonalnych.

 

Skip to content