Przeskocz do treści
Recital wokalny - Ewelina Wiśniecka + goście
Bez kategorii

Recital wokalny – Ewelina Wiśniecka + goście

Zapraszamy serdecznie na recital wokalny który odbędzie się w środę 23.05.2018 r. o godz 18.00  w wykonaniu  Eweliny Wiśnieckiej – sopran, oraz uczniów klasy śpiewu mgr Lucyny Orszulak i mgr Marii Złotek, przy fortepianie – Anna Głowa -Łobodzińska.

Ewelina Wiśniecka – ukonczyła ZPSM II st im.M.Karłowicza w klasie śpiewu solowego mgr Lucyny Orszulak oraz Akademię Muzyczną w klasie śpiewu mgr Ewy Wolak.  Swój głos szkoliła też pod okiem takich mistrzów jak Mariusz Kwiecień , Ryszard Karczykowski, Ubaldo Fabbri, Eva Blahova, Marcus Shafer, Ewa Podleś. Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych m.in. II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego w Drezdenku, IV Ogólnopolskiego Konkursu wokalnego im. Krystyny Jomroz w Kielcach. IX Międzynarodowego Konkursu „Złote głosy” w Warszawie.
Barbara Babik
Zuzanna Skowrońska
Adrianna Długosz
Maciej Mikuszewski
uczniowie klasy śpiewu Lucyny Oruszulak i Marii Złotek z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza .
Anna Głowa-Łobodzińska – absolwentka Akademii Muzycznej w klasie fortepianu docenta Marka Koziaka. Od lat występuje w charakterze akompaniatora i pianisty w wielu miastach. Dużą część pracy zajmuje jej jednak praca pedagogiczna , pracuje głównie jako akompaniator w klasach śpiewu solowego. Jest wielokrotnie nagrodzona za wyróżniający się akompaniament na przesłuchaniach i konkursach wokalnych.
Wstęp wolny
Skip to content