Przeskocz do treści
Październik - MIEJSCA MOCY!
Bez kategorii

Październik – MIEJSCA MOCY!

Klub Kultury Wola i hurra! ARCHITEKTURA zapraszają na RODZINNE BUDOWANIE w każdą trzecią sobotę miesiąca w godz. 11-13.
Warsztaty projektowe to propozycja dla tych, którzy lubią pracę w grupie, burze mózgów, budowanie modeli, wymyślanie i przekładanie pomysłów na realne rozwiązania. Podczas sobotnich spotkań przymierzymy się do nich RODZINNIE 🙂 W pierwszym odcinku: MIEJCA MOCY. Zaczniemy od poszukiwania indywidualnych kamieni węgielnych pod wspólne Domy Marzeń.

Następnie dostaniecie ‘narzędzia’ do dalszej budowy: opowieść i praktyczne rady eksperckie. Zaprojektujecie swoją wymarzoną przestrzeń do mieszkania oraz przymierzcie ją do potrzeb Waszych najbliższych. Podczas rodzinnej zabawy nabędziecie umiejętności, które pomogą Wam wprowadzać samodzielne zmiany w Waszych wnętrzach – tak aby mieszkało się lepiej RAZEM.
Budowanie trójwymiarowych modeli rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i twórcze myślenie. Wspólny proces projektowy doskonali umiejętności pracy w grupie. Warsztaty rodzinnego budowania do świadomego współtworzenia przestrzeni: domu/ zabawy/ pracy/ wypoczynku. To nauka słuchania o wzajemnych potrzebach i wspólne szukanie rozwiązań. To obok projektowania – lekcja międzypokoleniowego dialogu.
Recycling ‘materiałów budowlanych’ skłania do wychodzenia poza schematy gotowych rozwiązań i uczy odpowiedzialności za korzystanie z zasobów.
Poprzez zabawę uczymy czym jest architektura, troska o zastane wartości, dialog z otoczeniem.PROWADZĄCA
Anna Szafrańska – architektka, malarka, podróżniczka. Mieszkała i projektowała w krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Azji. Prowadzi autorską pracownię-warsztatownię www.hurraarchitektura.com.
Koszt biletu rodzinnego (im Was więcej tym lepiej! 🙂 ) to 50 zł. – zajęcia dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy VII.

Zachęcamy do zapisów na stronie: https://wola.dworek.eu/zapisynazajecia/ lub osobiście w Klubie Kultury Wola.

Zapisz się już dziś!

Skip to content