Przeskocz do treści
Muzyka

Nowe zajęcia muzyczne

zapisy
indywidualne
płatne

Przedstawiamy nowego instruktora.

Sebastian Kaszyca: Muzyk, multiinstrumentalista z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem scenicznym. Aktualnie współtworzy dwa zespoły: Hańba oraz Czereśnie, które z dużymi sukcesami koncertują w kraju i za granicą.

Od 16 lat udziela lekcji gry na perkusji, pianinie, gitarze, basie, ukulele, akordeonie oraz instrumentach perkusyjnych. Prowadzi również zajęcia z rytmiki, kształcenia słuchu, zasad i historii Muzyki. Naucza autorską, kreatywną metodą opartą na indywidualnym podejściu do ucznia poprzez dzielenie się wiedzą i umiejętnościami.

W Klubie będzie pracował w poniedziałki, prowadząc warsztaty indywidualne
z gitary, pianina, perkusji, akordeonu oraz teorii muzyki.

” Muzyka jest moją pasją i sposobem na życie, jest również katalizatorem, kanałem służącym do transmisji emocji,  bardzo wyjątkowym bo ponad narodowym językiem, przekładającym się bezpośrednio na rozwój sprawności społecznych.

Podczas lekcji perkusji przekazuje podstawową wiedzę na temat techniki użytkowej, teorii muzyki, zapisu nutowego oraz tabulatury. Na dalszym etapie edukacji zapoznaje uczniów z różnymi stylami muzycznymi i graniem z akompaniamentem innych instrumentów co świetnie wpływa na rozwój wrażliwości muzycznej.”Sebastian

Skip to content