Przeskocz do treści
Poznajcie nową wolontariuszkę! #EKS
Projekt EKS

Poznajcie nową wolontariuszkę IntegrART!

Cześć!

Mam na imię Ira I pochodzę z Ukrainy. Z niektórymi z Was miałam szansę już się spotkać podczas Ferii Zimowych i przyznam to była świetna przygoda!

Jestem wolontariuszką Europejskiego Korpusu Solidarności w projekcie IntegrArt, i kolejne 8 miesięcy będę pracować w Klubie Kultury Wola.

 

Moją największą pasją jest psychologia – jestem pewna, że zdrowie psychiczne jest jednym z integralnych aspektów zdrowego stylu życia. Poza tym uwielbiam uczyć się języków obcych. Znam język angielski, chiński i mam wielką chęć nauczyć się również polskiego. Z mojej perspektywy nauka języków pomaga lepiej zrozumieć kulturę innych ludzi. Lubię też teatr, fotografować telefonem oraz podróże.

 

Jestem bardzo otwarta na nowe doświadczenia i mam nadzieję, że ten wolontariat okaże się dla mnie i dla Was przyjemny i kreatywny. Liczę, że podzielę się z Wami moimi umiejętnościami i energią, dlatego zapraszam do śledzenia mojej podróży!

_______________________________

 

Hello!

My name is Ira, and I’m from Ukraine. I have already met some of you during the winter holidays, and it was an incredible adventure!

I am a European Solidarity Corps volunteer of the @integrart_volunteerinkrakow project, and I will spend the next months with you at Cultural Club Wola.

 

My biggest passion is psychology – I am convinced that mental health is one of the

integral aspects of a healthy lifestyle. In addition, I love learning languages. I know English, Chinese and I have a great desire to learn Polish. From my perspective, studying foreign languages helps to understand other people’s cultures better. I also like theater, mobile photography and travelling.

 

I am open to new experiences and I wish that this volunteering will be enjoyable and creative. Hope to share my skills and energy with you, so I invite you to follow my journey!

Skip to content