Przeskocz do treści
Warsztat

Prasa Zaprasza – 27.04 – Foam printing

zapisy
grupowe

Foam printing to technika pozwalająca na uzyskanie efektów w stylu retro, które są bardzo charakterystyczne dla języka projektowania plakatów. Podczas kolejnych warsztatów z cyklu wykonacie matryce z pianki kreatywnej i tektury. Poznacie materiały potrzebne do tej techniki oraz ich możliwości, nauczycie się tworzyć efekty 3D na naszych wydrukach i poznacie kilka sztuczek, które można zastosować na papierach przed drukiem na prasie, aby uzyskiwać bardziej dopracowany wygląd. Będziecie pracować w formacie A5.

Zapraszamy!

KOSZT: 20 zł

Cykl warsztatów Prasa zaprasza – raz w miesiącu

Warsztaty skierowane do osób dorosłych, które chcą poznać i poeksperymentować z technikami drukarskimi w nowej odsłonie.

Posiadamy profesjonalną prasę drukarską, dzięki czemu na tych warsztatach mamy możliwość przedstawić wiele technik graficznych.

W programie między innymi: Linoryt, grafika ekologiczna, koligrafią, kitchen-lito, monotypia i gipsoryt.

Jednak grafika w dzisiejszych czasach to nie tylko odbijanie na papierze! Podczas PRASA ZAPRASZA będziemy drukować również na tekstyliach – poznamy artystyczne i użytkowe zastosowanie wydruków.

Matryce oraz stemple są idealne do zdobienia ubrań, czy toreb płóciennych. Oczywiście wszystko co stworzycie zabieracie ze sobą do domu!

Warsztaty nadają się dla początkujących – wcześniejsze doświadczenie czy wiedza na temat grafiki nie jest wymagana.

Skip to content