Przeskocz do treści
Warsztat

Voice Flow: edycja zimowa – Poznaj swój prawdziwy głos!

Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
zapisy
grupowe
przedział wiekowy: 16+ 16+


W tegoroczne Ferie Zimowe nie pozwolimy się nudzić naszym dorosłym uczestnikom!

Klub Wola oraz Karolina Borodziuk zapraszają na tygodniowe zajęcia Voice Flow: edycja zimowa.

Kiedy: 12.02.2024 r. – 16.02.2024 r. (od poniedziałku do piątku)
oraz 19.02.2024 r. – 22.02.2024 r. (od poniedziałku do czwartku)
Dla Kogo: 16+ i osoby dorosłe
Godzina: 18:30-20:00 (90 min)
Cena: 60,00 zł (90 min)

Dla osób, które zapiszą się na cały cykl (4 lub 5 dni) cena wyniesie 50,00 zł (90 min) za dzień.Czym jest Voice Flow?

Jest to autorski projekt prowadzącej – Karoliny Borodziuk, który zrodził się z zauważenia potrzeby śpiewania, emocjonalnego i artystycznego wyrażania się osób także niezwiązanych zawodowo z muzyką.

Warsztat ma na celu pogłębienie kontaktu z własnym głosem, eksplorację go, relaksację ciała i trening uważności na napięcia wywołane codziennym stresem, a przenoszące się również na głos. Jest nastawiony nie tyle na pracę głosem pod kątem śpiewu i kreowania muzyki, co na zgłębienie tematu samej fonacji, jej jakości, a co za tym idzie jakości głosu podczas każdej wypowiedzi – słownej jak i muzyczne

Co będziemy robić na warsztatach?

Program zajęć obejmuje m. in.: ćwiczenia relaksacyjne, oparcie oddechowe głosu, ćwiczenia fonacyjne na samogłoskach, ćwiczenia dykcyjne (rozluźniające żuchwę, mięśnie twarzy, szyi, krtani itd.), elementy pilatesu, praca z całym ciałem, śpiewanie prostych melodii ludowych, kanonów, eksperymentowanie z barwą głosu, ćwiczenia aktorskie na modulację głosem

Jak przygotować się na zajęcia?

Podczas każdych zajęć będę przeplatać teorię z dynamicznymi ćwiczeniami. Na każdych zajęciach uczestnikom będą potrzebne maty do jogi/fitnessu. Dobrze być ubranym w wygodny strój, który nie krępuje ruchów.

Dla kogo jest warsztat?

Dla osób pracujących głosem, dla osób zabieganych, spiętych, zestresowanych, otwartych na poszukiwania coraz lepszej jakości przebywania w swoim ciele, a także profesjonalnych wokalistów, muzyków, którzy chcą spojrzeć na swój głos pod nowym kątem.

Karolina Borodziuk

Jej recepta na dobre warsztaty to czerpanie inspiracji ze spotkania, otwartość na propozycje i talent samych uczestników, humor i dobra energia. W swoim podejściu do nauczania skupia się na komfortowej emisji głosu oraz pracy z ciałem, korzystając przy tym m. in. z elementów techniki Aleksandra, a także włoskiego bel canta. Swoją wiedzę i umiejętności czerpie z doświadczenia zdobytego podczas studiów na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu solowego dr hab. prof. AM Agaty Kobierskiej, licznych kursów muzycznych oraz przede wszystkim działalności koncertowej. Solistka, trener wokalny, autorka tekstów, a także członkini Preziosa Ensemble, Cantica Sacra Ensemble oraz zespołu Cracow Singers, ponadto klarnecistka. Laureatka m.in. I nagrody oraz dwóch nagród specjalnych w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Rudolfa Petraka w Żylinie oraz laureatka III nagrody w konkursie wokalnym Iuventus Canti im. Imricha Godina we Vrablach, Słowacja (2018). Brała udział w licznych kursach wokalnych pod kierunkiem wybitnych pedagogów, m.in. Thomasa Heyer’a, Heleny Łazarskiej, Marka Rzepki, Ewy Wolak, Stefanii Donzelli, Anny Stolarczyk, Martiny Jankovej i innych. W swoim repertuarze mieści partie operowe, muzykę sakralną, a także pieśni – od epoki późnego renesansu, aż po utwory współczesne.

Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew
Śpiew

Podobne wydarzenia

Skip to content