Przeskocz do treści
WARSZTATY AKTORSKIE - STRESSFIGHTER

WARSZTATY AKTORSKIE – STRESSFIGHTER

Nowość!

WARSZTATY AKTORSKIE STRESSFIGHTER

dla młodzieży I dorosłych

Grupa wiekowa 16+ /dorośli

Wtorki 20:00-22:00

Terminy warsztatów:

Maj: 23.05
Czerwiec:6.06, 20.06, 27.06

Koszt: 260 zł / 4 spotkania

Prowadząca

Nazywam się Fryderyka Molenda. Studiuję „Aktorstwo dramatyczne” w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Obecnie jestem na V roku. Niedawno skończyłam grać swój spektakl dyplomowy „Cześć…jestem Sara” w reżyserii Tomasza Wysockiego, za który dostałam nagrodę aktorską na 40. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi”. Na małym ekranie można mnie zobaczyć w serialu „M jak miłość”, „Ślad”, „Erynie” i „Zakochani po uszy”, a niedługo zadebiutuję w filmie u Jana Matuszyńskiego! Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem pasjonatką aktorstwa, psychologii i nauki języków.

Co będziemy robić?

Będziemy pracować na bazie „gier teatralnych”, „etiud i zadań aktorskich” a także „improwizacji”. Dzięki temu uczestnicy warsztatów:

¨ pogłębią świadomość ciała

¨ poszerzą świadomość własnej ekspresji

¨ będą pracować nad własną emocjonalnością i głosem

¨ poprawią zdolność koncentracji,

¨ będą doskonalić pamięć: ruchową, emocjonalną i pamięć ciała

¨ rozwiną swoją kreatywności i wyobraźnię

Tego typu ćwiczenia wpływają na rozwój osobisty, pewność siebie, otwartość na ludzi i śmiałość. Ponadto, przyczyniają się do zwiększenia świadomości samych siebie, tego w jakim miejscu jesteśmy, jakie mamy ograniczenia, braki, co jest naszą mocną ale też i słabą stroną. Dzięki nim możemy przezwyciężyć niektóre swoje słabości, a wzmocnić „mocne strony”. Wszystkie ćwiczenia oparte są na metodach aktorskich: Strasberga, Czechowa, Uty Hagen, Viloli Splin, Stephen’a Booka – czyli tych wykorzystywanych w procesie edukacji w Akademii Teatralnej.

Zapisy: klik!

Skip to content