Przeskocz do treści
Warsztaty rysunku

Warsztaty rysunku

Wtorkowe warsztaty rysunku są idealne dla dzieci i młodzieży zainteresowanych rysowaniem, niezależnie od ich poziomu. Podczas zajęć uczestnicy poznają ciekawe efekty, które będą mogli następnie wykorzystać w domu lub w szkole we własnych rysunkach, ułatwiające im realizację swoich pomysłów w oryginalny sposób.

Spotkania mają na celu pokazanie ważnych podstaw rysunku: obserwacji, kompozycji, perspektywy, wykorzystania linii i tekstur jednakże nie zapominając o najbardziej kreatywnych, rekreacyjnych i relaksujących aspektach rysowania! Odkryjemy od zera ciekawe techniki rysunkowe zarówno tradycyjne jak i nowoczesne.
Podstawy:
– obserwacja
– szkicowanie
– kompozycja
– perspektywa
– linia / tekstura
Techniki – metody:
– stosowanie różnych technik rysunkowych, suchych i mokrych (ołówek, węgiel, pisaki, pastele, akwarele, tempery, tusze, techniki mieszane)
– rysowanie z natury oraz ze zdjęć
– rysunek z wyobraźni
Tematyka:
– dzięki różnorodności tematycznej zajęcia są dynamiczne i przyjemne dla każdego. Można zrealizować własne pomysły pod okiem instruktora, ale też odważyć się podejmować nowych wyzwania tematyczne na każdych zajęciach.
Prowadzenie: Ronda Bautista
Termin: dzieci (9+ lat) wtorki, godz. 16:00 – 17:00 i 17:10 – 18:10
Cena: 100 zł/miesiąc
Na te zajęcia obowiązuje zniżka 50% dla posiadaczy krakowskiej karty rodzinnej 3+ oraz krakowskiej karty rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym.
Skip to content