Przeskocz do treści
Grafika na szarym tle przedstawia dłoń ugniatającą szarą glinę.

Pracownia Ceramiczna

grupowe
płatne

Jak się zapisać:

1. Wybieramy ikonkę Pracownia Ceramiczna
2. Wypełniamy formularz zgodnie ze stanem faktycznym
3. W polu uwagi wpisujemy wybrany dzień i godzinę zajęć.

Data: Poniedziałki, wtorki, środy, czwartki
Godzina: harmonogram zajęć z ceramiki
Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala edukacyjna, Poziom -1 (wejście z tyłu budynku)
Prowadząca: Magdalena Styrna

Warsztaty dla dzieci:
Czas: 60 min / Cena: 160 zł / miesięcznie**
Warsztaty dla dorosłych:
Czas: 120 min / Cena: 220 zł / miesięcznie**

*Na tych zajęciach obowiązuje zniżka 50% dla posiadaczy KKR3+
*Cena warsztatów zawiera materiały (glina, szkliwa, akcesoria) oraz wypał prac.

OPIS: Warsztaty ceramiczne to nauka modelowania w glinie, formowania, zdobienia oraz szkliwienia od podstaw. Na zajęciach dzieci pracują w oparciu o przygotowane tematy, a dorośli wykonują prace zgodnie z własnym projektem.

Harmonogram zajęć z ceramiki

zapisy wstrzymane – wracamy we wrześniu!
Start zapisów 2.09.2024 r.


Najważniejsze zasady:

  1. Cena zajęć zawiera: glinę, szkliwa i inne materiały pomocnicze do stworzenia pracy ceramicznej, wypał prac, przekazanie wiedzy przez instruktora.
  2. Rozmiar prac jest ograniczony, ze względu na możliwości objętościowe pieca.
  3. Prace wypalane są 2x w tygodniu. W przypadku niewymiarowej pracy potrzebującej szczególnych warunków w piecu, czas wypału może się wydłużyć.
  4. Zgodnie z Regulaminem, przypiminamy, że są to zajęcia grupowe ze stałą opłatą miesięczną.
  5. Nieobecność nie oznacza zmniejszenia kwoty za dany miesiąc. W szczególnych sytuacjach prosimy o kontakt z biurem wola@dworek.eu.
  6. Informacje o rezygnacji z zajęć zawsze muszą być zgłoszone pisemnie (mail) w biurze wola@dworek.eu. Rezygnację z danego miesiąca należy zgłosić przed upływem poprzedniego miesiąca. Np. Rezygnacja z grudnia, musi być zgłoszona przed końcem listopada.
  7. Warunkiem uczestniczenia w zajęciach są terminowe wpłaty (do 10 dnia miesiąca, np. za październik do 10.10). Brak terminowych wpłat może skutkować skreśleniem z listy uczestników.
  8. Prosimy o zaplanowanie sobie czasu na zajęciach tak, by czas potrzebny na sprzątanie stanowiska nie przekroczył godzin warsztatów.

Dziękujemy!

Magdalena Styrna

Terapeutka zajęciowa z ogromną miłością do ceramiki.

Absolwentka Akademii Pedagogicznej im. Edukacji Narodowej w Krakowie na kierunku wychowanie plastyczne oraz Policealnej Szkoły Medycznej na dwóch kierunkach, m.in terapeuta zajęciowy.

Swoją przygodę z ceramiką rozpoczęła w 2002 roku,  w pracowni  Ceramiki Artystycznej „ANGOBA ,” gdzie na stanowisku instruktorki ceramiki prowadziła zajęcia w szkołach,  przedszkolach, domach kultury.

Przez cztery lata prowadziła arteterapię w Warsztacie Terapii Zajęciowej w pracowni ceramicznej. Swoje umiejętności doskonaliła m.in. podczas Ceramicznych Warsztatów Plenerowych prowadzonych przez Rytisa Konstantynavicusa w Dolinie Baryczy, poznając pradawne techniki wypału ceramiki.

Uważa, że najważniejsze cele naszych zajęć ceramicznych to dobra zabawa i relaks ale także: rozbudzenie wrażliwości artystycznej i  pielęgnowanie zdolności manualnych dzieci, młodzieży i dorosłych .

Jeżeli chcecie poznać ciekawą drogę, którą musi pokonać kawałek masy ceramicznej by stać się pięknym wazonem, miską lub rzeźbą kameralną,  zapraszamy na zajęcia z Magdą.

Skip to content