Warsztaty rysunku
Data: Wtorki
Godzina: 16:00 – 16:55 i 17:00-17:55
Sala: plastyczna (poziom +1)
Prowadząca: Maria Ronda Bautista Lopez
Dla Kogo: Dzieci od 9 roku życia
Cena: 130,00 zł / miesiąc
Na te zajęcia obowiązuje zniżka 50% dla posiadaczy KKR3+
START ZAJĘĆ: WRZESIEŃ 2026
Obowiązują zapisy: informacja wkrótce
Wtorkowe warsztaty rysunku są idealne dla dzieci i młodzieży zainteresowanych rysowaniem, niezależnie od ich poziomu. Podczas zajęć uczestnicy poznają ciekawe efekty, które będą mogli następnie wykorzystać w domu lub w szkole we własnych rysunkach, ułatwiające im realizację swoich pomysłów w oryginalny sposób.
Spotkania mają na celu pokazanie ważnych podstaw rysunku: obserwacji, kompozycji, perspektywy, wykorzystania linii i tekstur jednakże nie zapominając o najbardziej kreatywnych, rekreacyjnych i relaksujących aspektach rysowania! Odkryjemy od zera ciekawe techniki rysunkowe zarówno tradycyjne jak i nowoczesne.
Podstawy:
- obserwacja
- szkicowanie
- kompozycja
- perspektywa
- linia / tekstura
Techniki – metody:
- stosowanie różnych technik rysunkowych, suchych i mokrych (ołówek, węgiel, pisaki, pastele, akwarele, tempery, tusze, techniki mieszane)
- rysowanie z natury oraz ze zdjęć
- rysunek z wyobraźni
Tematyka: dzięki różnorodności tematycznej zajęcia są dynamiczne i przyjemne dla każdego. Można zrealizować własne pomysły pod okiem instruktora, ale też odważyć się podejmować nowych wyzwania tematyczne na każdych zajęciach.
