Przeskocz do treści

Hola Wola!

przedział wiekowy: 7-9 lat 7-9 lat
przedział wiekowy: 10-13 lat 10-13 lat
grupowe

Data: Poniedziałki, Wtorki
Godzina: 
16:00-16:50 Grupa I (poniedziałek)
17:00-17:50 Grupa II (poniedziałek)

Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala plastyczna, Poziom +1 (wejście po schodach)
Prowadząca: Maria Ronda Bautista Lopez
Cena: 180,00 zł / miesiąc

Na tych zajęciach obowiązuje zniżka 50% dla posiadaczy KKR3+

zapisy wstrzymane – wracamy we wrześniu!
Start zapisów 2.09.2024 r.

HOLA WOLA!

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA I poniedziałki 16:00-16:50
Do grupy zapraszamy dzieci, które uczyły się kiedyś hiszpańskiego i chcą dalej kontynuować naukę oraz dzieci, które mają hiszpański w szkole. Podczas lekcji wykorzystamy metodę, która zakłada dynamiczne zajęcia, łączące gry, naukę piosenek, prace plastyczne i rozbudzenie kreatywności. Poznamy również różnorodne kultury, muzykę, tradycje i ciekawostki z państw hiszpańskojęzycznych. 

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA II poniedziałki 17:00-17:50
Grupa dla dzieci, które uczą się hiszpańskiego od ponad dwóch lat i chcą kontynuować naukę. Podczas zajęć korzystamy z materiałów przygotowanych przez prowadząceą. Dużą zaletą zajęć jest to, że nauczycielka, Hiszpanka mówiąca po polsku, dokładnie wytłumaczy uczestnikom wątpliwości gramatyczne, poszerzy znajomość słownictwa i zachęci do mówienia po hiszpańsku. Dzięki m.in. muzyce i innym materiałom audio-wizualnym, uczestnicy będą mogli poznać bogactwo języka hiszpańskiego i kultury państw hiszpańskojęzycznych.

Zaczynamy od października!

Ronda Bautista

Hiszpańska artystka mieszkająca w Krakowie już od prawie 12 lat! Swoją karierę rozpoczęła 22 lat temu w Szkole Artystycznej w Toledo, kontynuowała studia w Akademii Sztuk Pięknych w Cuenca oraz ukończyła studia doktoranckie na Akademii Sztuk Pięknych w Pontevedra i studia pedagogiczne w Uniwersytecie z Vigo. Jej prace pokazywane były na licznych wystawach w Hiszpanii, w Polsce i w wielu innych europejskich krajach. Wielokrotnie uczestniczyła w programach rezydencyjnych dla artystów i prace artystki zostały uhonorowane wieloma nagrodami w konkursach artystycznych.

Oprócz działalności artystycznej, prowadzi również warsztaty dla dzieci, młodzieży i dla dorosły związane ze sztukami plastycznymi, także zajęcia języka hiszpańskiego, wplatając w to sztukę i kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. To czwarty sezon w naszym klubie i zapewniamy, że przygotowała dla Was sporo nowości! Malarstwo, rysunek, grafika warsztatowa, haft oraz wszelkiego rodzaju rękodzieło to jej pasja, tym wszystkim chce się z Wami podzielić. Jej współczesne podejście do różnych technik i jej wielka chęć do mieszania dyscyplin i podejmowania nowych kreatywnych wyzwań, sprawi, że odkryjecie nowe hobby!

Skip to content