Przeskocz do treści

Język angielski

grupowe
in English
płatne

Data: Środy
Godzina: 
16:45-17:30 (45 min) Klasy I-III SP
17:30-18:25 (50 min) Klasy IV-VI SP
Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala plastyczna, Poziom +1 (wejście po schodach)
Prowadząca: Agnieszka Kaczmarczyk
Cena: 250,00 zł / miesiąc
Na tych zajęciach obowiązuje zniżka 50% dla posiadaczy KKR3+

zapisy wstrzymane – wracamy we wrześniu!
Start zapisów 2.09.2024 r.

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-9 (I-III klasa SP) oraz 9-12 lat (IV-VI klasa SP). Zajęcia zawierają elementy plastyczne takie jak wycinanki, zabawa kolorem czy rysunki, tak by urozmaicić przyswajanie nowego języka.


16:45-17:30 (45 min) Klasy I-III SP
17:30-18:25 (50 min) Klasy IV-VI SP


Zajęcia poprowadzi Agnieszka Kaczmarczyk – wieloletnia korepetytorka dzieci, młodzieży i osób dorosłych (przygotowania do matury, egzaminów językowych, rozmówki w celu poprawy komunikatywności języka),
pracowała również jako nauczyciel w przedszkolu dwujęzycznym (pl/ang) „little steps” oraz jako „objazdowy” nauczyciel angielskiego grup przedszkolnych i szkół podstawowych – klasy 1-3.

Agnieszka Kaczmarczyk

Wieloletnia korepetytorka dzieci, młodzieży i osób dorosłych (przygotowania do matury, egzaminów językowych, rozmówki w celu poprawy komunikatywności języka). Pracowała również jako nauczyciel w przedszkolu dwujęzycznym (pl/ang) „Little steps” oraz jako objazdowy nauczyciel angielskiego grup przedszkolnych i szkół podstawowych – klasy 1-3.

„Dzień dobry i cześć! Jestem nauczycielką języka angielskiego z zamiłowania. Od 2013 roku prowadzę zajęcia grupowe dla dzieci oraz korepetycje indywidualne. Jeśli chodzi o naukę języka to stawiam na naukę przez zabawę, czynny udział w zajęciach i staram się, pomimo grupy, reagować na indywidualne potrzeby uczniów. Do zobaczenia na lekcjach!

Agnieszka”

Skip to content