Przeskocz do treści
Kobieta i mężczyzna w tanecznych pozach.

Taniec Nowoczesny

grupowe
płatne

Data: Wtorki
Godzina: 
17:30-19:00
Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala lustrzana, Poziom +1 (wejście po schodach)
Prowadząca: Klaudia Wilk
Dla kogo: Dzieci w wieku 8-14 lat
Cena: 
90 min – 110,00 zł / miesiąc

Na tych zajęciach obowiązuje zniżka 50% dla posiadaczy KKR3+

Taniec Nowoczesny to grupowe zajęcia, mieszanka hip-hopum house, jazz’u, breakdance. Warsztaty rozwijające umiejętności umiejętności taneczne, kreatywność, koordynację ruchową i świadomość własnego ciała. Dotychczasowe grupy oraz solistki pod okiem Pani Klaudii mogą pochwalić się zdobyciem I oraz II miejsca w Konkursie tanecznym Zwierzynieckie Debiuty 2023 r.

Klaudia Wilk

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2009 roku. Trenowała taniec nowoczesny i hip-hop. Przez 5 lat należała do zespołu Dance Effort w Krakowie, gdzie rozwijała swoje umiejętności w tańcu współczesnym. Od 2017 roku jest członkiem Teatru w Międzyczasie, w którym przedstawia i współtworzy spektakle. Zdobywa duże doświadczenie sceniczne biorąc udział w licznych festiwalach tanecznych i teatralnych w całej Polsce m.in. Biesiada Teatralna w Horyńcu, Festiwal Teatrów Niesfornych “Galimatias”.

W 2019 roku ukończyła kurs instruktora i choreografa tańca nowoczesnego. Przedstawiła autorską choreografię dyplomową „Dwa kierunki” i od tego czasu prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą.

 

Skip to content