Przeskocz do treści
Grafika na szarym tle przedstawia mężczyznę i małą dziewczynkę od pasa w górę, przytulających się do siebie z zamkniętymi oczami.

Turlanki Przytulanki

zapisy
rodzinne
grupowe
przedział wiekowy: 1-3 lat 1-3 lat

Data: Poniedziałki
Godzina: 11:00-11:45
Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala lustrzana, Poziom +1 (wejście po schodach).
Prowadzący: Agnieszka Doroszuk
Dla Kogo: Dzieci od 1 do 3 r.ż z opiekunami
Cena: 1,00 zł* od osoby / płatność gotówką na zajęciach
*Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Turlanki Przytulanki to zajęcia ruchowe dla dzieci od 1-3 lat. wraz z opiekunami. To czas na wspólną zabawę i spotkanie z rówieśnikami. W planie spotkań są zabawy ruchowe z elementami Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, integracji sensorycznej, zabawy przy muzyce, masażyki, kocykowe szaleństwa, skakanie, turlanie i przytulanie.

Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 10 dzieci na zajęciach) dlatego obowiązują co miesięczne zapisy!

Formularz Zapisu Turlanki Przytulanki

Zasady zapisów do Klubu Rodziców:

 1. W ostatnim tygodniu miesiąca pojawi się opcja zapisu na kolejny miesiąc.
  Zapisy na miesiąc:
  • styczeń ruszają 18.12
  • luty ruszają 29.01
  • marzec ruszają 26.02
  • kwiecień ruszają 25.03
  • maj ruszają 29.04
  • czerwiec ruszają 27.05
 2. Dwie nieobecności na zajęciach bez zgłoszenia minimum 2 h przed zajęciami, będą skutkowały skreśleniem z listy uczestników w danym miesiącu.
 3. Uczestnictwo w danym miesiącu nie powoduje automatycznego zapisania na kolejny miesiąc, należy pilnować zapisów.
 4. W przypadku rezygnacji, choroby itd. prosimy o niezwłoczną informację (najlepiej sms: 533 356 009), ponieważ na zajęcia zawsze mamy sporą listę rezerwową.
 5. Jeśli zabrakło miejsc na liście głównej, zapisujemy Państwa na listę rezerwową i informujemy przed zajęciami, że zwolniło się miejsce (na dany dzień lub na cały miesiąc, w zależności od sytuacji).
 6. Jeśli dziecko lub opiekun są przeziębieni mogą zostać nie wpuszczeni na zajęcia (względy higieny i bezpieczeństwa wszystkich uczestników).
 7. Wszelkie sprawy formalne (obecności/nieobecności) załatwiamy w biurze. Prowadząca może przyjąć opłaty w wysokości 1,00 zł, ale nie udziela pozostałych informacji na temat listy uczestników itd.

Agnieszka Doroszuk

Fizjoterapeutka dziecięca, energiczna i aktywna, mama trójki dzieci. Absolwentka studiów wyższych na wydziale Fizjoterapii w Bielsku – Białej. Ukończyła kursy i szkolenia związane z rehabilitacją dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi, zaburzeniami procesów Integracji Sensorycznej, Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Jest trenerką zajęć Sensoplatyka®. Ukończyła kursy „Szkoły dla rodziców i wychowawców” oraz „Pozytywnej dyscypliny”. Od kilku lat prowadzi zajęcia ruchowe dla rodziców z dziećmi do 3 roku życia oraz gimnastykę dla przedszkolaków.

Skip to content