Przeskocz do treści
Grafika na szarym tle, po lewej stronie mężczyzna stojący tyłem w niebieskiej koszulce i koralowych spodniach. Trzyma za rękę małe dziecko odwrócone tyłem w fioletowej koszulce i i niebieskiej pieluszce. Po prawej stronie od nich wielkie drewniane klocki z literami.

Wygibobasy

zapisy
rodzinne
biletowane
grupowe
płatne
przedział wiekowy: 0-3 lat 0-3 lat

Data: Czwartki
Godzina: 11:00-11:45
Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala lustrzana, Poziom +1 (wejście po schodach).
Prowadzący: Natalia Rączka
Dla Kogo: Dzieci od 6 miesiąca do 3 r.ż z opiekunami
Cena: 1,00 zł* od osoby / płatność gotówką na zajęciach
*Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Wygibobasy czyli gimnastyka niemowląt i małych dzieci, to zajęcia sensoryczno – ruchowe przeznaczone dla rodziców z najmłodszymi dziećmi. Zajęcia wspierają prawidłowy rozwój motoryczny małego dziecka i pomagają rodzicom się trochę rozruszać. Zabawy są różnorodne, dostosowane do etapu rozwoju dzieci i na pewną będą świetną inspiracją do zabaw w domu.

Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 10 dzieci na zajęciach) dlatego obowiązują co miesięczne zapisy!

Formularz Zapisu Wygibobasy

Zasady zapisów:

 1. W ostatnim tygodniu miesiąca pojawi się opcja zapisu na kolejny miesiąc.
  Zapisy na miesiąc:
  • styczeń ruszają 18.12
  • luty ruszają 29.01
  • marzec ruszają 26.02
  • kwiecień ruszają 25.03
  • maj ruszają 29.04
  • czerwiec ruszają 27.05
 2. Dwie nieobecności na zajęciach bez zgłoszenia minimum 2 h przed zajęciami, będą skutkowały skreśleniem z listy uczestników w danym miesiącu.
 3. Uczestnictwo w danym miesiącu nie powoduje automatycznego zapisania na kolejny miesiąc, należy pilnować zapisów.
 4. W przypadku rezygnacji, choroby itd. prosimy o niezwłoczną informację (najlepiej sms: 533 356 009), ponieważ na Strefę Rodzica zawsze mamy sporą listę rezerwową.
 5. Jeśli zabrakło miejsc na liście głównej, zapisujemy Państwa na listę rezerwową i informujemy przed zajęciami, że zwolniło się miejsce (na dany dzień lub na cały miesiąc, w zależności od sytuacji).
 6. Jeśli dziecko lub opiekun są przeziębieni mogą zostać nie wpuszczeni na zajęcia (względy higieny i bezpieczeństwa wszystkich uczestników).
 7. Wszelkie sprawy formalne (obecności/nieobecności) załatwiamy w biurze. Prowadząca może przyjąć opłaty w wysokości 1,00 zł ale nie udziela pozostałych informacji na temat listy uczestników itd.

Natalia Rączka

Jestem  Certyfikowaną Doradczynią Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, promotorką karmienia piersią,  instruktorką masażu Shantala, na co dzień wspierającą rodziców w poszerzaniu ich rodzicielskich kompetencji. Prowadzę liczne zajęcia i warsztaty dla dzieci i Rodziców.  Uwielbiam czytać bardzo różne książki, kocham kuchnie wegetariańską, facynuje mnie praktyka uważności, empatii. Spełniam się w życiu zawodowym oraz prywatnym – mama dwójki szalonych dzieci Heleny i Piotra, żoną

Natalia

Skip to content