Przeskocz do treści
Kobieta i mężczyzna w tanecznych pozach i sportowym ubraniu.

Zumba KIDS

zapisy
grupowe
płatne


Data: 
Poniedziałki
Godzina: 16:00-17:00
Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala lustrzana, Poziom +1 (wejście po schodach)
Prowadząca: Wioletta Woźniak
Dla kogo: Dzieci w wieku 5-8 lat
Cena: 100,00 zł / miesiąc

Na tych zajęciach obowiązuje zniżka 50% dla posiadaczy KKR3+

Formularz zapisu Zumba KIDS

ZUMBA KIDS 

Grupowe zajęcia taneczne skierowane do dzieci w wieku 5-8 lat.

Podczas zajęć oprócz dobrej zabawy, dzieci ćwiczą koordynację ruchową równowagę, dyscyplinę, pamięć i kreatywność. Zumba promuje zdrowy styl życia, jest pełna pozytywnej energii i muzyki różnych kultur.

Zaczynamy od października! Poznajcie nową instruktorkę:

Wioletta Woźniak

Od 2015 rok jestem licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, a w 2020 roku uzyskałam licencję instruktora Zumba Kids.

Zajęcia z dziećmi prowadzę już od 2018 roku w różnych szkołach, ośrodkach kultury, na półkoloniach itp. Najmłodszą grupą wiekową, którą prowadziłam były dzieci w wieku przedszkolnym ok 3 roku życia, a najstarsze grupy jakie prowadzę to wiek 13-14 lat, później zazwyczaj taka młodzież przechodzi na zajęcia dla dorosłych.

Na moich zajęciach zawsze staram się pokazać dzieciom, że nauczenie się czegoś nowego czasem wymaga od Nas większego poświęcenie, większej liczby powtórzeń, więcej ćwiczeń. Efekt i satysfakcja, którą później uzyskają da im duże poczucie spełnienia i zmotywuje do dalszych działań.

Na zajęciach Zumba Kids staram się co jakiś czas wprowadzać dla urozmaicenia elementy tańców z różnych krajów, historie danego kraju, danej kultury, trochę geografii. Np. Taniec Cumbia z Kolumbii.

Jeśli czas i możliwości pozwalają zawsze staram się zrobić jakąś zabawę (zazwyczaj też z elementami tańca), jednak żeby trochę rozluźnić atmosferę i dać dzieciakom odpocząć. Muzyka i choreografie na zajęciach są zróżnicowane pod względem muzycznym i poziomem trudności.

Zapraszam!

Skip to content