Przeskocz do treści

Wynajem Sali

Prowadzimy wynajem sali na imprezy okolicznościowe, rodzinne, imprezy firmowe, warsztaty prelekcje, szkolenia, czy koncerty. Ponadto współorganizujemy imprezy kulturalne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktem z nami.

Prosimy o przekazanie danych do umowy minimum 7 dni przed planowanym wynajmem. Prośby zgłaszane po tym terminie mogą nie być uwzględnione.

SALA FORTEPIANOWA

Wymiary: 7,30 x 8,60 m. ilość miejsc siedzących: 60.

Cena: 110 zł/godzina

Sala fortepianowa jest reprezentacyjną salą Klubu Kultury Wola. Idealna na koncerty, wernisaże i wydarzenia, które wymagają eleganckiej oprawy. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Sala przystosowana do projekcji multimedialnych, w oknach są zamontowane rolety zaciemniające. W sali zamontowano również system wystawienniczy. Równie często odbywają się w niej spotkania, zebrania, a także indywidualne lekcji muzyczne.

SALA LUSTRZANA

Wymiary: 8 x 9,5 m.

Cena: 90 zł/godzina; 50 zł/godzina przy wynajmie stałym

Sala rekreacyjna, wyposażona w lustra. Idealna do wszelkich aktywności fizycznych, do pracy z dziećmi, na urodziny i bale. Możliwość rozłożenia dywanu oraz rozstawienia stołów i krzeseł.

PRACOWNIA MUZYCZNA Z PERKUSJĄ

Wymiary: 7,10 x 4 m.

Cena: 40 zł/godzina

Wyposażona w profesjonalny sprzęt elektroakustyczny (wzmacniacze do gitar, głośniki, mikrofony) oraz zestaw perkusyjny

Pracownia udostępniana jest, pod opieką instruktora, dla początkujących oraz zaawansowanych zespołów muzycznych.

SALA PLASTYCZNA

Wymiary: 4,3 x 9,6 m. ilość miejsc siedzących: 15

Cena: 90 zł/godzina; 50 zł/godzina przy wynajmie stałym

Przestronna sala na warsztaty artystyczne, językowe i spotkania. Wyposażona w stoły, krzesła, sztalugi, umywalkę. Możliwość dowolnego ustawienia stołów w zależności od potrzeb wynajmującego.

Skip to content