Przeskocz do treści

Bystrzaki

rodzinne
grupowe
przedział wiekowy: 1-3 lat 1-3 lat
zapisy

Data: środy
Godzina: 12:00-12:45
Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala lustrzana, Poziom +1 (wejście po schodach).
Prowadzący: Iza Skuba
Dla Kogo: dzieci od 1 do 3 roku życia wraz z opiekunami
Cena: 1,00 zł* od osoby / płatność gotówką na zajęciach
*Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Bystrzaki są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami języka angielskiego, eksperymentami, sensoryką, i zabawami DIY z elementami przyrodniczymi, zależnymi od sezonu. Na zajęciach dzieci m.in. doświadczają, dotykają i odczuwają. Korzystamy z pomocy drewnianych, naturalnej ścieżki sensorycznej która świetnie wycisza i stymuluje dzieci.

Formularz Zapisu Bystrzaki

Zasady zapisów:

 1. W ostatnim tygodniu miesiąca pojawi się opcja zapisu na kolejny miesiąc.
  Zapisy na miesiąc:
  • styczeń ruszają 18.12
  • luty ruszają 29.01
  • marzec ruszają 26.02
  • kwiecień ruszają 25.03
  • maj ruszają 29.04
  • czerwiec ruszają 27.05
 2. Dwie nieobecności na zajęciach bez zgłoszenia minimum 2 h przed zajęciami, będą skutkowały skreśleniem z listy uczestników w danym miesiącu.
 3. Uczestnictwo w danym miesiącu nie powoduje automatycznego zapisania na kolejny miesiąc, należy pilnować zapisów.
 4. W przypadku rezygnacji, choroby itd. prosimy o niezwłoczną informację (najlepiej sms: 533 356 009), ponieważ na Strefę Rodzica zawsze mamy sporą listę rezerwową.
 5. Jeśli zabrakło miejsc na liście głównej, zapisujemy Państwa na listę rezerwową i informujemy przed zajęciami, że zwolniło się miejsce (na dany dzień lub na cały miesiąc, w zależności od sytuacji).
 6. Jeśli dziecko lub opiekun są przeziębieni mogą zostać nie wpuszczeni na zajęcia (względy higieny i bezpieczeństwa wszystkich uczestników).
 7. Wszelkie sprawy formalne (obecności/nieobecności) załatwiamy w biurze. Prowadząca może przyjąć opłaty w wysokości 1,00 zł ale nie udziela pozostałych informacji na temat listy uczestników itd.

Iza Skuba

Jestem mamą, edukatorką leśną, miłośniczką wszelkich from edukacji. Interesuje mnie rozwój przez zabawę i poznawczy u dzieci. Wszelkie studia i kursy zdecydowanie wzbogaciły moje przygotowanie do pracy, ale Moją najważniejszą szkołą jest ŻYCIE. Dlatego podczas moich zajęć nie liczy się sam efekt końcowy, ale sam proces uczestnictwa w zajęciach, doświadczania i poznawania. Bo to właśnie te czynniki powodują, że dzieci stają się głodne wiedzy.

 

Grupa dzieci i młoda kobieta siedzą w kole i spoglądają na przedmiot.
Skip to content