Przeskocz do treści
Grafika na szarym tle, Po prawej mężczyzna obrócony tyłem w koralowej koszuli z dzieckiem siedzącym na szyi. Trzymają się za uniesione w górę ręce. Po lewej unosi się kilka kolorowych nut.

Gordonki

rodzinne
grupowe
przedział wiekowy: 0-3 lat 0-3 lat
zapisy

Data: wtorki
Godzina: 11:00
Miejsce: Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, Kraków
Sala: Sala lustrzana, Poziom +1 (wejście po schodach).
Prowadzący: Joanna Kupiec
Dla Kogo: Dzieci od 0 do 3 r.ż z opiekunami
Cena: 1,00 zł* od osoby / płatność gotówką na zajęciach
*Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Zajęcia umuzykalniające wg. metody Edwina E. Gordona przeznaczone dla rodziców z dziećmi od urodzenia do trzeciego roku życia. Rozwijają zdolności muzyczne, a także wspierają umiejętności poznawcze, komunikacyjne czy motoryczne. Łączą różne skale i metra, pozwalając zaopatrzyć dziecko w jak największy zasób doświadczeń i materiału, który rozwija jego umysł.

Uwaga!
Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 10 dzieci na zajęciach) dlatego obowiązują co miesięczne zapisy!

Formularz Zapisu Gordonki

Zasady zapisu:

 1. W ostatnim tygodniu miesiąca pojawi się opcja zapisu na kolejny miesiąc.
  Zapisy na:
  • styczeń ruszają 18.12 (zmiana godziny zajęć od stycznia na 11:00)
  • luty ruszają 29.01
  • marzec ruszają 26.02
  • kwiecień ruszają 25.03
  • maj ruszają 29.04
  • czerwiec ruszają 27.05
 2. Dwie nieobecności na zajęciach bez zgłoszenia minimum 2 h przed zajęciami, będą skutkowały skreśleniem z listy uczestników w danym miesiącu.
 3. Uczestnictwo w danym miesiącu nie powoduje automatycznego zapisania na kolejny miesiąc, należy pilnować zapisów.
 4. W przypadku rezygnacji, choroby itd. prosimy o niezwłoczną informację (najlepiej sms: 533 356 009), ponieważ na Strefę Rodzica zawsze mamy sporą listę rezerwową.
 5. Jeśli zabrakło miejsc na liście głównej, zapisujemy Państwa na listę rezerwową i informujemy przed zajęciami, że zwolniło się miejsce (na dany dzień lub na cały miesiąc, w zależności od sytuacji).
 6. Jeśli dziecko lub opiekun są przeziębieni mogą zostać nie wpuszczeni na zajęcia (względy higieny i bezpieczeństwa wszystkich uczestników).
 7. Wszelkie sprawy formalne (obecności/nieobecności) załatwiamy w biurze. Prowadząca może przyjąć opłaty w wysokości 1,00 zł ale nie udziela pozostałych informacji na temat listy uczestników itd.

Joanna Kupiec

Jest wykwalifikowaną arteterapeutką i pedagożką posiadającą doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym z dziećmi w spektrum autyzmu oraz innymi trudnościami. Posiada certyfikat Instytutu Gordonowskiego upoważniający do prowadzenia zajęć umuzykalniających. Swoje umiejętności wokalne poszerzała na różnych kursach ze specjalistami, w teatrze oraz przez śpiew w chórze. Natomiast umiejętności rytmiczne nabyła dzięki grupie tanecznej „Escape”. Fascynuje się rozwojem dzieci i działaniem muzyki na różne sfery rozwojowe, głównie w przestrzeni neurologicznej. Hobbistycznie spędza czas w teatrze „Bakałarz”, chodzi po górach, lepi z gliny i spędza czas z najbliższymi.

Skip to content