Przeskocz do treści
Nasze zajęcia

Rodzinny Misz-Masz

Cykl warsztatów Rodzinny Misz Masz – raz w miesiącu

 

Zapraszamy na cykl oryginalnych warsztatów i zajęć na pograniczu dyscyplin sztuki, przeznaczonych dla całych rodzin. Zajęcia łączą różne techniki artystyczne stawiając nacisk na zabawę w grupie i aktywne uczestnictwo.

 

Są to warsztaty rodzinne, zapraszamy dzieci wraz z opiekunami/rodzicami. Na warsztatach dziecko pozostaje pod opieką opiekuna.

 

Najbliższe warsztaty:

 

18.05  godzina: 12:30

 

Temat: Kosmiczne historie

 

Na kolejnym misz-maszu świętujemy Międzynarodowy Dzień Astronomii. Z tej okazji będziemy tworzyć komiks w wersji kieszonkowej, w którym zilustrujemy historie związane z kosmosem.

 

Na warsztatach połączymy różne techniki rysunkowe razem z kolażem i spróbujemy skonstruować krótką opowieść. Zapraszamy!

 

Płatność: 5,00 zł / od osoby (każda osoba wchodząca na warsztaty) ->
Dane do przelewu lub odliczona gotówka w dniu warsztatów.

 

Warsztaty dofinansowane ze środków RD VII

 

*Ilość miejsc ograniczona

 

Warsztaty prowadzi Ronda Bautista – malarka, pochodząca z Hiszpanii, a od lat związana z Krakowem. W ostatnich latach prezentowała swoje prace na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Europie. Oprócz działalności artystycznej, prowadzi również warsztaty dla dzieci i dla dorosłych związane ze sztukami plastycznymi, grafiką warsztatową oraz kulturą i sztuką z różnych krajów hiszpańskojęzycznych.

Inne zajęcia

Skip to content